Your KAYA - tu odkryjesz swój komfort

Witaj w miejscu, gdzie miłość do natury i najwyższa jakość produktów przeplatają się z troską o ciało i stawianiem czoła tabu. Tu będziesz zaopiekowana_y.

Na kanałach Your KAYA i w serwisie YOU KNOW oswajamy tematy okresu, seksu i zdrowia psychicznego, a nasze wegańskie produkty są zaaprobowane przez Kosmetyki Bez Okrucieństwa.

Nasze wartości

Dbamy o Ziemię

Nasze produkty menstruacyjne są biodegradowalne, dezodorant ma wymienne wkłady, butelka płynu do higieny intymnej to 100% rPET, wykorzystujemy ponownie kartony z wysyłki zamówień, a paczki wypełniamy rozpuszczalnym w wodzie skropakiem. W samym 2021 r. uniknęliśmy wykorzystania 2 tys. stulitrowych worków plastiku!

Nie siedzimy cicho

Nasz serwis You KNOW to miejsce, w którym przeczytasz artykuły specjalistek_ów i pasjonujące felietony: o sikaniu pod prysznicem, budowie penisa, „pierdzącej” pochwie, kolorach krwi menstruacyjnej, rolach społecznych kobiet i mężczyzn, inkluzywnym języku czy aborcji. My się nie wstydzimy.

Dajemy wsparcie

Robimy wszystko, by regularnie dzielić się dobrem. W 2021 r. przekazaliśmy 65 tys. zł na cele charytatywne, m.in. dla Grupy Granica, Stowarzyszenia mali bracia Ubogich, Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, WWF czy Stowarzyszenia Miłość nie Wyklucza. Your KAYA Gives Back to stała akcja, w której nawet drobne gesty są ogromnie ważne.

Od nich się zaczęło

W 2017 roku Kaja Rybicka i Marek Gut założyli polską markę Your KAYA. Odkryli, że prawo europejskie nie wymaga od producentów ujawniania, co zawierają ich podpaski czy tampony. A lista bywa naprawdę długa: chlor, dioksyny, poliester, pestycydy... Więc wzięli się do pracy.

Dziś wraz z 40-osobowym zespołem tworzą markę produktów na okres i do pielęgnacji w wygodnej subskrypcji, która pozwala zapomnieć o zakupowym stresie. Mamy misję, by otwierać się na tematy tabu i mówić o wstydliwych rzeczach wprost.

Zostaliśmy docenieni m.in. jako „Firma odpowiedzialna społecznie roku” przez magazyn Forbes.

Poznaj nas bliżej

Bez ogródek
Bez ogródek

Jesteśmy grupą otwartych osób, które o ludzkim ciele, okresie i seksualności opowiadają bez zająknięcia. W 2019 r. przeprowadziliśmy kampanię #mensTRUEacja, pokazując w reklamie czerwoną „krew”, czyli jej naturalne oblicze. Mierzymy się z tabu publikując eksperckie artykuły w serwisie You KNOW i publikujemy treści edukacyjne na naszych profilach społecznościowych.You Know

Dołącz do newslettera Your KAYA

Jako pierwsza_y dowiesz się o zniżkach, nowych produktach, konkursach i akcjach charytatywnych!

Gdzie nas znajdziesz?

Instagram @yourkaya

Wpadnij po okresowe śmieszki i wieści o naszych produktach

Instagram @youknow_pl

Poczytaj eksperckie artykuły o seksie, zdrowiu, ludzkim ciele i daj znać, na jaki temat jeszcze powinniśmy napisać

grupa #mensTRUEacja na Facebooku

Tędy po wsparcie i bezpieczną przestrzeń do wygadania się (również anonimowo)

TikTok @yourkayaofficial

Tu czekają na Ciebie smaczki z biura, kulisy sesji i garść inspiracji

Piszemy o tym, czego inni się wstydzą

Bo wiedzieć to MOC. Masturbacja, skrzepy miesiączkowe, wargi sromowe, choroby intymne, seks w ciąży i wiele innych tematów bliskich codziennym problemom znajdziesz w serwisie You KNOW.