Czym jest Your KAYA togetHER?

To program, w którym zdobywasz punkty za zakupy i dodatkowe aktywności. Zebrane punkty wymieniasz na kupony zniżkowe obniżające wartość kolejnych zamówień lub darmowe produkty! 💝

W Your KAYA togetHER otrzymujesz również dodatkowe punkty na urodziny oraz wcześniejszy dostęp do nowych produktów!

Dołącz

FAQ

JAK MOGĘ DOŁĄCZYĆ DO YOUR KAYA TOGETHER?

Członkinią_em Your KAYA togetHER jest każda osoba, która ma u nas aktywną subskrypcję lub składa zamówienie jednorazowe. Aby dołączyć do Your KAYA togetHER, wystarczy… zrobić zakupy w sklepie yourkaya.pl. Proste, prawda?

CZYM RÓŻNI SIĘ YOUR KAYA TOGETHER OD SUBSKRYPCJI?

W Your KAYA togetHER uczestniczą jednocześnie subskrybentki_ci, jak i osoby, które dokonały zakupu jednorazowego. Natomiast subskrypcja to cykliczna realizacja zamówień w ustalonej przez użytkowniczkę_ka częstotliwości. W subskrypcji, poza klubowymi korzyściami, można cieszyć się stałą zniżką do 15% na odnawiające się zamówienia oraz darmową dostawą powyżej 60 zł.

CZY YOUR KAYA TOGETHER JEST RÓWNOZNACZNY Z SUBSKRYPCJĄ PRODUKTÓW YOUR KAYA?

Uczestniczki_cy Your KAYA togetHER to osoby subskrybujące, ale również te kupujące jednorazowo. Dlatego będąc w Your KAYA togetHER, nie musisz subskrybować produktów – możesz składać tradycyjne zamówienia jednorazowe.

CZY MOGĘ DOŁĄCZYĆ DO YOUR KAYA TOGETHER, JEŚLI NIE SUBSKRYBUJĘ PRODUKTÓW YOUR KAYA?

Tak jest! Aby dołączyć do Your KAYA togetHER, możesz również złożyć zamówienie jednorazowe. Aby odebrać punkty, zbierać ich więcej, wymieniać je na kupony zniżkowe i produkty, załóż konto w sklepie yourkaya.pl bądź zaloguj się na już istniejące.

JAKIE SĄ KORZYŚCI YOUR KAYA TOGETHER?

W Your KAYA togetHER każda złotówka wydana na zakupy zamienia się w punkty, które możesz wymienić na kupony zniżkowe i darmowe produkty. Jest tu również wiele dodatkowych aktywności, dzięki którym zdobędziesz jeszcze więcej punktów, a także wcześniejszy dostęp do nowych produktów i świętowanie Twoich urodzin. Pełną listę korzyści znajdziesz tutaj!

CZY KORZYŚCI W YOUR KAYA TOGETHER MOGĄ SIĘ ZMIENIĆ?

Stale pracujemy nad rozszerzaniem korzyści dla uczestniczek_ków Your KAYA togetHER i nie wykluczamy, że w przyszłości będzie ich (duuużo) więcej! Możesz być jednak spokojna_y – stałe korzyści nie ulegną zmianie.

NA JAKI OKRES STAJĘ SIĘ CZŁONKINIĄ_EM YOUR KAYA TOGETHER?

Członkinią_em Your KAYA togetHER jesteś, gdy składasz jednorazowe zamówienia lub posiadasz subskrypcję. Jeżeli w ciągu 12 miesięcy nie dokonasz zakupu na yourkaya.pl, Twoje zdobyte punkty zostaną anulowane.

JAK WYPISAĆ SIĘ Z YOUR KAYA TOGETHER?

Wypisanie z Your KAYA togetHER nastąpi po usunięciu konta w sklepie internetowym yourkaya.pl (zniknie wraz ze zdobytymi punktami i naszą wspólną historią zamówień). Jednak jeśli nie chcesz tracić swojego konta, skontaktuj się z nami mailowo: kontakt@yourkaya.com Nie musisz podawać przyczyny rezygnacji – niezależnie od niej uszanujemy Twoją decyzję. Po wypisaniu się z Your KAYA togetHER konto nadal będzie aktywne, jednak zdobyte punkty nie będą mogły być wykorzystane (tak jak i pozostałe korzyści w Your KAYA togetHER). Dodatkowo, jeżeli w ciągu 12 miesięcy nie dokonasz zakupu na yourkaya.pl, Twoje zdobyte punkty zostaną anulowane.

JAKIE SĄ POZIOMY UCZESTNICTWA W YOUR KAYA TOGETHER?

W Your KAYA togetHER są trzy poziomy uczestnictwa: Like, Care i Love.

Poziom 1: Like

Początek pięknej przygody! To tutaj zyskujesz możliwość zdobywania punktów. Na poziomie Like znajdujesz się do momentu, aż suma Twoich zamówień przekroczy 300 zł.

Poziom 2: Care

Care czeka na tych, którzy_e w Your KAYA togetHER zrealizowali już zamówienia o łącznej wartości między 300 zł a 500 zł od dnia wejścia na poziom 1: Like.

Poziom 3: Love

Poziom Love uzyskasz, gdy wartość Twoich zrealizowanych zamówień przekroczy 500 zł od dnia wejścia na poziom 1: Like.

JAK ZDOBYĆ WYŻSZY POZIOM W YOUR KAYA TOGETHER?

Zdobywanie wyższego poziomu w Your KAYA togetHER zależne jest od wartości zamówień zrealizowanych przez Twoje konto sklepowe. Aby zdobyć wyższy poziom, łączna kwota wydana na zakupy to:

Like – mniej niż 300 zł

Care – więcej niż 300 zł

Love – więcej niż 500 zł

CO ZYSKUJĘ W RAMACH POZIOMÓW YOUR KAYA TOGETHER?

Korzyści i punkty za zakupy produktów w Your KAYA togetHER są przyznawane w wysokości uzależnionej od poziomu uczestnika_czki. Zajrzyj na stronę Your KAYA togetHER i dowiedz się więcej!

JAKA JEST WARTOŚĆ PUNKTÓW W YOUR KAYA TOGETHER?

Każde 100 punktów umożliwia obniżkę ceny Twojego kolejnego zamówienia o 5 zł. Jest to jednocześnie minimalna liczba punktów niezbędna do pomniejszenia finalnej ceny zamówienia.

JAK ZDOBYWAĆ PUNKTY W YOUR KAYA TOGETHER?

W Your KAYA togetHER możesz zdobywać punkty za: zakupy na yourkaya.pl i u naszych partnerów, program poleceń, urodziny, rocznicę, recenzje, zapis do newslettera, udzielenie zgody SMS, obserwowanie nas w social mediach oraz inne okolicznościowe akcje Your KAYA.

CZY OTRZYMUJĘ DODATKOWE PUNKTY Z OKAZJI KOLEJNYCH ZAMÓWIEŃ?

Tak! Doceniamy Twoją lojalność i nagradzamy ją! Jak? Niezależnie od tego czy zamawiasz w subskrypcji, czy jednorazowo, za kolejne zamówienia otrzymujesz:

  • drugie zamówienie lub odnowienie → 50 punktów
  • trzecie zamówienie lub odnowienie → 100 punktów
  • piąte zamówienie lub odnowienie → 150 punktów
  • dziesiąte zamówienie lub odnowienie → 300 punktów

W JAKI SPOSÓB DOSTANĘ PUNKTY ZA ZAKUPY U PARTNERÓW?

Za zakup naszych produktów u partnerów otrzymujesz punkty z przelicznikiem 0,5 – co to oznacza? Niezależnie od poziomu uczestnictwa w Your KAYA togetHER:

1 zł = 0,5 punktu – każda wydana złotówka (z pominięciem kosztów dostawy) to 0,5 punktu → wydając 100 zł, zdobywasz 50 punktów!

JAK DZIAŁA PROGRAM POLECEŃ?

Znasz osobę, która ma konto w naszym sklepie? Może Ci przekazać swój unikalny kod zniżkowy! Gdy go użyjesz, otrzymasz 15% zniżki na swoje pierwsze zakupy, a ona – 200 punktów, czyli 10 zł do wydania na kolejne. To działa także w drugą stronę – możesz przekazać znajomym swój kod z zakładki Program poleceń, a jeśli ktoś z nich złoży z Twoim kodem pierwsze zamówienie (ze zniżką 15%), zyskasz 10 zł (200 punktów) do wykorzystania podczas kolejnych zakupów. Warunkiem wykorzystania zniżki jest wartość zamówienia powyżej 60 zł. Kodu nie można publikować na stronach z kodami rabatowymi – to Twój indywidualny kod, zostaw go dla bliskich!

Przekazany kod polecający nie zadziałał – co robić?

Kod z Programu poleceń daje zniżkę wyłącznie na pierwsze zamówienie w naszym sklepie. Jeśli kod nie zadziałał, najprawdopodobniej nie było to pierwsze zamówienie tej osoby. Jeżeli jest inaczej, a zniżka wciąż nie działa, skontaktuj się z nami!

KTOŚ UŻYŁ MOJEGO KODU, A JA NADAL NIE MAM 200 PUNKTÓW NA KONCIE. DLACZEGO?

200 punktów z Your KAYA togetHER znajdzie się na Twoim koncie w momencie, gdy zamówienie z kodem zostanie przez nas zapakowane i oznaczone jako wysłane. Jeśli jednak ta osoba otrzymała już potwierdzenie wysyłki zamówienia, a punktów na Twoim koncie wciąż brak, skontaktuj się z nami!

CO MUSZĘ ZROBIĆ, ABY OTRZYMAĆ URODZINOWE PUNKTY?

Prezent w postaci dodatkowych punktów otrzymasz, jeśli jesteś w Your KAYA togetHER oraz podasz nam swoją datę urodzin!

ILE PUNKTÓW OTRZYMAM Z OKAZJI URODZIN?

Sto lat, sto lat! Z okazji Twoich urodzin życzymy Ci cudowności, dorzucając trochę dodatkowych punktów:

Poziom 1: Like + 50 punktów!

Poziom 2: Care + 100 punktów!

Poziom 3: Love +200 punktów!

ILE PUNKTÓW DOSTAJĘ NA ROCZNICĘ UCZESTNICTWA W YOUR KAYA TOGETHER?

Gdy wybije równo rok Twojego uczestnictwa w Your KAYA togetHER, podarujemy Ci 50 punktów.

W JAKI SPOSÓB MOGĘ ZDOBYĆ PUNKTY, WYSTAWIAJĄC OPINIĘ?

Twoja opinia jest dla nas cenna, dlatego nagradzamy ją punktami. Kilka dni po zakupie otrzymasz od nas maila z prośbą o opinię. Przechodząc na stronę z tego właśnie maila, możesz opublikować opinię z samą treścią, dodać do niej zdjęcie związane z naszymi produktami albo stworzyć istny viral. Umieść opinię na naszej stronie, a my odwdzięczymy się proporcjonalnie do Twojego zaangażowania!

ILE PUNKTÓW ZDOBĘDĘ ZA WYSTAWIENIE OPINII?

Opinia tekstowa – za nią podarujemy Ci 20 punktów.

Opinia z treścią i zdjęciem – bardzo lubimy Wasze zdjęcia, więc za nie odwdzięczymy się 50 punktami.

Opinia viralowa, która otrzyma ponad 500 reakcji = 100 punktów w Programie lojalnościowym.

ILE PUNKTÓW OTRZYMAM ZA ZAPIS DO NEWSLETTERA ORAZ NA POWIADOMIENIA SMS?

Zapis do newslettera to dodatkowe 25 punktów, a wraz z nimi dostęp od maili z treściami premium i atrakcyjnymi ofertami dedykowanymi tylko dla Your KAYA togetHER.

Zgadzając się na komunikację SMS, otrzymasz 25 punktów oraz informacje z pierwszej ręki o nowościach i zniżkach w naszym sklepie.

JAKIE KONTA ZAOBSERWOWAĆ, ABY OTRZYMAĆ DODATKOWE PUNKTY?

Aby kolejne punkty wskoczyły na Twoje konto, zaobserwuj oba nasze profile na Instagramie: @yourkaya oraz @youknow_pl, a także profil na Facebooku „Your KAYA”.

ILE PUNKTÓW MOGĘ OTRZYMAĆ OBSERWUJĄC KONTA YOUR KAYA?

Za obserwowanie dwóch kont na Instagramie (@yourkaya oraz @youknow_pl) podziękujemy Ci 20 punktami, a za polubienie fanpage’a na Facebooku – kolejnymi 20 punktami!

JAK JESZCZE MOGĘ OTRZYMAĆ PUNKTY W YOUR KAYA TOGETHER?

Uczestnictwo w Your KAYA togetHER to ciągłe (miłe) niespodzianki! Dlatego przed nami wspólna droga do odkrywania nowych możliwości zyskania dodatkowych punktów. Bądź z nami, by na bieżąco zgarniać kolejne punkty i cieszyć się zakupami w niższych cenach!

CZYM JEST KUPON ZNIŻKOWY W YOUR KAYA TOGETHER?

Kupon zniżkowy to aktywne punkty wymienione na zniżkę o określonej wartości obniżającej cenę Twojego zamówienia. Kupon zniżkowy zostaje proporcjonalnie rozliczony na wszystkie produkty – nie obniża kosztów dostawy.

JAK AKTYWOWAĆ KUPON ZNIŻKOWY W YOUR KAYA TOGETHER?

Zaloguj się na swoje konto i przejdź do zakładki „Zniżki w Your KAYA togetHER”. Znajdziesz tam dostępne kupony zniżkowe. Kliknij „WYMIEŃ” skopiuj kupon zniżkowy i wklej go w polu Kod rabatowy w jednorazowym zamówieniu lub przy aktywnej subskrypcji.

Składając nowe zamówienie, możesz wymienić punkty na etapie realizacji zakupów. Jest tam dedykowane pole do wymiany punktów na zniżkę.

Uwaga: kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.

CZY DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA MOGĘ AKTYWOWAĆ KUPON ZNIŻKOWY?

Aby aktywować rabat Your KAYA togetHER, należy mieć minimum 100 punktów (5 zł). Podczas jednego zamówienia możesz aktywować rabat nie większy niż 2000 punktów (100 zł). Pamiętaj, że niezależnie od liczby punktów, wartość Twojego zamówienia musi przekraczać 60 zł (bez uwzględnienia kosztów dostawy).

Wejdź na stronę Your KAYA togetHER, dowiedz się więcej i dołącz!

Sprawdź