Produkty Your KAYA

Gdzie kupić?

YOUR KAYA ONLINE

→ Jeśli kupujesz z wysyłką do Polski, zrób zakupy na www.yourkaya.pl.

→ Jeśli chcesz, byśmy wysłali Twoją paczkę za granicę, SPRAWDŹ listę krajów, do których dostarczamy zamówienia złożone na www.yourkaya.pl.

Jeśli zrobisz zakupy na yourkaya.pl do godziny 15:00, wysyłamy je tego samego dnia. Paczkę pod Twoje drzwi dostarczymy nawet w 24 h.

Jeśli już dziś chcesz zrobić zakupy taniej, zapisz się na nasz newsletter i odbierz 10% zniżki na swoje pierwsze zamówienie! Good news: kod łączy się ze stałą zniżką 15% w subskrypcji.

YOUR KAYA STACJONARNIE

→ Drogeria Rossmann

Wolisz zakupy „na żywo”? Kilka z naszych bestsellerów znajdziesz na wyciągnięcie ręki (i nogi) w każdej drogerii Rossmann!


→ Butik Your KAYA x lekko

Mieszkasz w stolicy? W takim razie z pielęgnacją ciała i głowy możesz mieć jeszcze bardziej po drodze! W butiku na ul. Mokotowskiej 28 w Warszawie znajdziesz wszystkie produkty Your KAYA oraz lekko. Przestrzeń butiku sprzyja także inspirującym spotkaniom i odkrywaniu swojej drogi do równowagi 🧘 Zapraszamy!


Psst – pamiętaj, ze dostępność produktów Your KAYA w punktach stacjonarnych może różnić się w zależności od zatowarowania sklepu.

ODBIERZ 10% ZNIŻKI

Odbierz 10% zniżki

Otrzymasz produkty w niższej cenie i same dobre wieści – damy Ci cynk o premierach, akcjach charytatywnych i samych najlepszych okazjach! Zniżka 10% obowiązuje na Twoje pierwsze zamówienie o wartości min. 80 zł.

Jak oszczędzać na KAŻDYM zamówieniu?

Nasza subskrybentka-rekordzistka oszczędziła aż 573 zł w ciągu roku!

Odkryj nasze bestsellery

Oto nasze bestsellery, które pokochały już tysiące klientek_ów. Wypróbuj pielęgnujący olejek intymny albo naturalny żel intymny na bazie wody dla superpoślizgu. Buszuj i zakochuj się! Daj sobie regularną porcję naturalnego dobra – co wybierasz?

Zobacz produkty
Zobacz produkty