Kupujesz produkty Your KAYA w Rossmannie i innych sklepach?

Zachowaj paragon, a otrzymasz dodatkowe punkty w Your KAYA togetHER i zaoszczędzisz na kolejnych zakupach na yourkaya.pl! 💸

Za każde 2 zł wydane na produkty Your KAYA w innych sklepach stacjonarnych lub online otrzymasz 1 punkt.

Uzbierane punkty wymienisz na zniżki lub gratisowe produkty w naszym sklepie.

Częste pytania

Czy dostanę punkty bez względu na to w którym sklepie zrobię zakupy?

Otrzymasz punkty za zakupy we wszystkich sklepach partnerskich online lub stacjonarnych, w których dostępne są nasze produkty. Pamiętaj, aby zachować paragon lub elektroniczny rachunek – to na ich podstawie przyznajemy punkty za zakup.

CZY WSZYSTKIE PRODUKTY YOUR KAYA SĄ DOSTĘPNE W SKLEPACH PARTNERSKICH?

Nie wszystkie produkty można kupić w sklepach partnerskich. Aktualną listę dostępnych produktów znajdziesz na stronach internetowych wybranych sklepów.

Jak dodać paragon i otrzymać punkty?

Aby dodać paragon, zaloguj się na swoim koncie na yourkaya.pl. Po zalogowaniu wejdź w zakładkę „Zniżki w Your KAYA togetHER” znajdującą się w górnej części ekranu. W sekcji „Jak zdobyć punkty?” znajdziesz kafelek z treścią „1 punkt za 2 zł”. Po kliknięciu go pojawi się przycisk umożliwiający dodanie pliku ze zdjęciem/skanem paragonu. Po dodaniu paragonu punkty za zakupy pojawią się na Twoim koncie w przeciągu 5 dni roboczych.

Za co jeszcze mogę otrzymać punkty?

W Your KAYA togetHER możesz zdobywać punkty za: regularne zakupy na yourkaya.pl i u naszych partnerów, program poleceń, urodziny, rocznicę uczestnictwa, recenzje, zapis do newslettera, udzielenie zgody SMS, obserwowanie nas w social mediach oraz za inne okolicznościowe akcje Your KAYA.

Czy to się opłaca?

No pewnie! Dodając paragon, otrzymujesz punkty, które wymieniasz na zniżki i darmowe produkty do zamówień. Możesz zaoszczędzić dzięki już zrobionym zakupom!

Program lojalnościowy

Dołącz do Your KAYA togetHER!

Oszczędzaj na zakupach, zbieraj punkty i wymieniaj je na zniżki i darmowe produkty!