Naturalny żel intymny, który podbił Internet, serca i ciała teraz dostępny w Rossmannie!

Skuteczność żelu intymnego mierzona jest w oochach i aachach. Żel intymny Your KAYA zwiększa komfort bezpieczenie i naturalnie. Teraz jest jeszcze bliżej – znajdziesz go w drogeriach Rossmann.

Popularne lubrykanty - niepopularne fakty

Znane nazwy i przyciągające wzrok kolorowe etykiety krzyczą obietnicami podróży „tam i z powrotem”. Zapytane o skład żelu intymnego cichną i mamroczą pod nosem o jego wpływie na Twoje okolice intymneCzyżby się czegoś wstydzili?

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

Wielu producentów żelów intymnych nie chwali się dokładnym składem swojego produktu. Przemilczenie składników i ich wpływu na ciało odbija się głośnym echem na Twojej intymności.

Nieproszeni goście w znanych żelach intymnych

Na liście gości zaproszonych do przyjemności nie powinny znaleźć się pochodne formaldehydu, glikol propylenowy, parabeny ani gliceryna. Jeśli goszczą w składzie lubrykantu – lepiej wyproś go z sypialni.

Słodko-gorzka prawda

W lubrykantach nietrudno znaleźć również cukier lub słodziki (nadające smak w żelach oralnych) oraz glicerynę (zagęszczającą lubrykanty analne). Dostanie się tych składników do pochwy, zmienia jej pH, a zmycie ich to wyzwanie stawiane Twojej naturalnej florze bakteryjnej.

Czerwony alarm: infekcja

Niepożądane składniki żelu intymnego podrażniają błony śluzowe i zmieniają pH pochwy, tym samym pozostawiając otwartą drogę dla infekcji intymnych.

Czas dać im szlaban i wsiąść do pociągu naturalności, bezpieczeństwa i komfortu!

Komfort podczas stosunku i bezpieczeństwo stosowania

Żel intymny Your KAYA to zapewnia

98% składników pochodzenia naturalnego
Bez zapachu, bez barwników, bez konserwantów
Komfort podczas stosunku, ulga w suchości pochwy

Dlaczego to z naszym żelem intymnym warto pójść do łóżka?

- 98% składników pochodzenia naturalnego


Wegański, naturalny i łagodny skład nawet dla bardzo wrażliwej skóry okolic intymnych. 
Formuła na bazie wody zapewni nawilżenie zbliżone do naturalnego, aloes ukoi, a ekstrakt z nasion konopi zregeneruje i wzmocni barierę ochronną Twojej skóry.

- 0% nieproszonych gości


Nie znajdziesz w nim konserwantów podrażniających wrażliwe błony śluzowe. Nie ma tu miejsca na substancje zapachowe ani sztuczne barwniki – dajemy przestrzeń naturze. Nie zapraszamy również gliceryny, bo sztuczne zagęszczenie jest nam zbędne.


- Bez klejenia, bez plam, bez trudu w zmywaniu


Woda to podstawa!
 To dzięki niej nawilżenie z żelem intymnym jest tak naturalne, a tłuste plamy i uczucie lepkości to przeszłość. Wystarczy woda i delikatny środek myjący, by po igraszkach pozostały tylko przyjemne wspomnienia. Pamiętaj, by nie płukać pochwy – ona oczyszcza się sama.


- Brak zapachu, by wyostrzyć inne zmysły


W naszym żelu intymnym to natura gra pierwsze skrzypce! Nie zagłuszamy jej sztucznymi zapachami, by mogła wybrzmieć w gamie ochów i achów…

Już w Rossmannie

Żel intymny Your KAYA to...

- ulga w suchości - zmniejsza tarcie, dzięki czemu unikniesz otarć, podrażnień i mikrouszkodzeń.

- komfort podczas stosunku - bezpieczne nawilżenie masz na wyciągnięcie ręki.

- pomoc w zapobieganiu infekcjom intymnym - pH dostosowane do okolic intymnych nie zaburza naturalnej flory pochwy i nie powoduje infekcji.

Teraz jeszcze bliżej...


Gdy najdzie Cię ochota na amory, zarzuć kurtkę, ubierz buty i znajdź najbliższego Rossmana
Uwaga: żel intymny lubi wskakiwać do koszyków i łóżek!

Możesz także zamówić go bez wychodzenia z domu na www.yourkaya.pl Do Twoich drzwi przesyłka może dotrzeć już kolejnego dnia roboczego, bądź trafiać do nich regularnie w subskrypcji, czyli co 1, 2 lub 3 miesiące – jak tylko sobie życzysz.

One_i już go znają

"Achy i ochy! Dosłownie! 😇 Nie dość, że żel ma najpiękniejsze opakowanie na świecie, to jeszcze ma idealną konsystencję i nawilża." – Magda

"Moim zdaniem wart tej ceny, żaden inny żel tak dobrze nie łagodzi podrażnień "– Aleksandra

"Świetny produkt o wspaniałym składzie. Nie lepi się, nie podrażnia. Spełnia wszystkie wymagania i wysoko podnosi poprzeczkę!"– Gosia

"Żel jak najbardziej godny polecenia - zwłaszcza dla szczególnych wrażliwców, do których się zaliczam. Po stosunku nie odczuwam żadnego dyskomfortu, co często się zdarzało. Żel świetnie nawilża, a jego konsystencja jest bardzo naturalna, wręcz nieodczuwalna (w przeciwieństwie do innych tego typu produktów). "– Ania

"Żel spisuje się wspaniale! Zarówno ja jak i mój partner jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni, a produkty innych powszechnie znanych producentów mogą się przy nim schować. Żel intymny Your KAYA jest świetny i zostanie u nas tak długo, jak długo będzie w sprzedaży ❤️"– Dalia

Żel jest cudowny! Nie wiedziałam, że używanie tego żelu, samego w sobie jest w stanie tak niesamowicie podnieść jakoś pieszczot🥰. Przede wszystkim się nie klei i daje bardzo dobry poślizg. Nie mówiąc już o naturalnym składzie! - Julia