FAQ - najczęściej zadawane pytania | Your KAYA

Ty masz pytania, my odpowiedzi!

A jeśli sprawy niecierpiącej zwłoki nie uda Ci się rozwiązać w tym miejscu, śmiało napisz do nas maila [email protected] – pamiętaj, jesteśmy dla Ciebie po to, żeby pomóc. Zawsze!

Your Kaya FAQ

Kubeczek menstruacyjny

 • Czym jest kubeczek menstruacyjny?

  Kubeczek to mały pojemnik zbierający krew miesiączkową. Wkłada się go do pochwy podobnie jak tampon, powinien znajdować się pod szyjką macicy. Dzięki odpowietrzającym dziurkom przysysa się on do ścianek pochwy, dzięki czemu zapobiega przeciekaniu, jednak na początku - gdy nie masz pewności, czy odpowiednio się zassał - polecamy dodatkowo zabezpieczyć się wkładką lub podpaską. Nie martw się, dojdziesz do wprawy w jego zakładaniu w ciągu kilku cykli!

 • Jak dobrać rozmiar kubeczka?

  Nasz kubeczek jest dostępny w dwóch rozmiarach - small i regular. Informacje na temat tego, jak wybrać odpowiedni rozmiar kubeczka, znajdziesz w naszym poradniku na blogu.

 • Czy kubeczek Your KAYA jest twardy, czy miękki?

  Nasz kubeczek jest miękki.

 • Jak aplikować i wyjmować kubeczek?

  Na początek umyj ręce, zrelaksuj się i znajdź komfortową pozycję - stań, przykucnij, usiądź albo podnieś jedną z nóg. Złóż kubeczek używając jednej z metod (np. w literę S lub C) i włóż do pochwy. Gdy poczujesz, że kubeczek jest już wystarczająco głęboko, puść go, pozwól mu się rozłożyć i dopasować do wnętrza pochwy. Sprawdź, czy w pełni się otworzył - możesz delikatnie pociągnąć za jego trzonek, by upewnić się, czy dobrze się zassał. Prawidłowo zassany kubeczek powinien wtedy stawiać opór. Nie zniechęcaj się, jeśli nie udało Ci się odpowiednio zaaplikować kubeczka za pierwszym razem! Przyzwyczajenie się do niego może zająć Ci trochę więcej czasu. Jeśli jednak czujesz, że jest Ci w nim wygodnie, to znaczy, że cel został osiągnięty, a Ty możesz iść i podbijać świat! Czujesz, że nadeszła pora opróżnić kubeczek? W takim razie umyj dokładnie ręce, znajdź komfortową pozycję i spróbuj jak najbardziej rozluźnić mięśnie pochwy. Włóż do niej palce, złap za spód kubeczka (jeszcze nie za trzonek!) i delikatnie na niego naciśnij - to pozwoli mu się odessać. Wtedy lekko pociągnij za łodyżkę i wysuń kubeczek z pochwy. Pamiętaj, żeby zdezynfekować kubeczek przed i po każdej miesiączce, wygotowując go we wrzątku przez kilka minut.

 • Jak często opróżniać kubeczek?

  Kubeczek ma swoją granicę bezpieczeństwa tak jak tampony - powinno się go opróżniać nie rzadziej niż co 12 godzin. Wiele zależy od obfitości Twoich miesiączek. Z czasem będziesz wiedzieć, że pora go opróżnić. Nie wiesz, jak do tego podejść? Na początku używania kubeczka dla bezpieczeństwa opróżniaj go tak często, jak robisz to zazwyczaj w przypadku podpasek lub tamponów. Dzięki temu sprawdzisz, w jakim tempie kubeczek się zapełnia.

 • Jak dbać o kubeczek, by jak najdłużej mi służył?

  Przede wszystkim przestrzegaj zasady, by przed i po każdej miesiączce wygotować kubeczek we wrzątku przez 2-3 minuty. Później zostaw go do wyschnięcia, a potem przechowuj w dołączonym do paczki bawełnianym woreczku. Po każdym opróżnieniu w trakcie miesiączki myj kubeczek wodą z kranu lub z butelki (jeśli nie masz akurat dostępu do bieżącej wody), a jeżeli nie możesz sobie na to pozwolić, po prostu przetrzyj go chustką - ale nie rób tego zbyt często. Do dokładniejszego mycia kubeczka możesz użyć naszego delikatnego płynu do higieny intymnej. Więcej rad dotyczących dbania o kubeczek znajdziesz w tym artykule na naszym blogu.

 • Po jakim czasie należy wymienić kubeczek na nowy?

  Zadbany kubeczek może Ci służyć nawet przez 10 lat. Do wymiany na nowszy model powinny Cię skłonić zmiany w jego wyglądzie albo działaniu. Z czasem może stracić sprężystość, przez co przestanie ściśle przylegać do ścianek pochwy i zacznie przeciekać. Wskazaniem do pozbycia się starego kubeczka są też wyraźne ślady zużycia. Jeśli zauważysz coś niepokojącego w jego wyglądzie, napisz do nas - chętnie Ci doradzimy, co zrobić dalej!

 • Do czego służy trzonek kubeczka?

  Na dnie kubeczka znajdziesz trzonek, który ułatwia wyjęcie kubeczka, a do tego pozwala Ci mieć kontrolę nad tym, jak głęboko w pochwie się on znajduje. Dzięki niemu możesz też sprawdzić, czy kubeczek jest odpowiednio zaaplikowany - po prostu lekko go pociągnij, powinien wtedy stawiać opór. Pamiętaj, że nie należy ciągnąć za łodyżkę na siłę - może to spowodować nie tylko ból, a nawet urwanie trzonka. Jeśli chcesz wyjąć kubeczek, najpierw odessij go od ścianek pochwy, łapiąc dolną część kubeczka, a dopiero potem delikatnie pociągnij za łodyżkę. Możesz też przyciąć trzonek. To dobre wyjście, jeśli masz nisko położoną szyjkę macicy, a łodyżka standardowej długości powoduje dyskomfort.

 • Nie mogę wyjąć kubeczka - co robić?

  Spokojnie, da się go wyjąć! Znajdź wygodną pozycję i rozluźnij mięśnie. Bardzo możliwe, że kubeczek przemieścił się poza zasięg Twoich palców, bo masz wysoko położoną szyjkę macicy. Kiedy znajdziesz już komfortową pozycję, spróbuj wyprzeć kubeczek siłą swoich mięśni. Gdy znajdzie się na tyle nisko, że będziesz w stanie go wyczuć, naciśnij palcem jego dno, by go odessać, a później delikatnie pociągnij w dół za trzonek.

 • Czy mogę zakładać kubeczek na noc?

  Nie ma przeciwwskazań do noszenia kubeczka w czasie snu. Trzeba tylko pamiętać o tym, by opróżniać go nie rzadziej niż co 12 godzin. Przy pierwszych nocach z kubeczkiem możesz dodatkowo zabezpieczyć się podpaską lub wkładką, chyba że krew na pościeli nie stanowi dla Ciebie problemu.

 • Czy istnieją przeciwwskazania do używania kubeczka?

  Istnieje niewiele przeciwwskazań do noszenia kubeczka. Lepiej powstrzymać się od jego używania w czasie połogu i w ciągu pierwszych trzech miesięcy po założeniu wkładki domacicznej. W tym drugim przypadku może się zdarzyć, że kubeczek spowoduje wypadnięcie spirali. Po tym okresie możesz zacząć korzystać z kubeczka. Pamiętaj tylko, by przed jego aplikacją i od razu po miesiączce kontrolować, czy nitki wystające z szyjki macicy są nadal wyczuwalne i znajdują się w odpowiednim miejscu. Tyłozgięcie macicy nie jest przeciwwskazaniem do noszenia kubeczka, może za to sprawić, że nauka aplikacji kubeczka będzie trwać nieco dłużej. Kubeczek możesz nosić także, gdy robisz tygodniową przerwę w noszeniu krążka antykoncepcyjnego. Dobrze zaaplikowany kubeczek świetnie sprawdza się przy umiarkowanej aktywności fizycznej. Jednak ze względu na jego miękkość zalecamy zachowanie ostrożności, jeśli uprawiasz sport, który aktywizuje mięśnie dna miednicy. Jeśli masz pytania dotyczące tego, czy możesz używać kubeczka w konkretnych warunkach lub przy Twoim stanie zdrowia - skonsultuj się z ginekologiem.

 • Czy osoby, które jeszcze nie współżyły, mogą nosić kubeczek?

  Brak doświadczeń seksualnych nie jest przeciwwskazaniem do używania kubeczka - hymen u każdej osoby wygląda inaczej! U niektórych wieniec pochwy jest tak słabo widoczny, że nawet lekarze nie są w stanie określić na podstawie jego wyglądu, czy dana osoba uprawiała już seks z penetracją. Jest to więc bardzo indywidualna sprawa - warto się do tego przygotować. Możesz zacząć od sprawdzenia, czy włożenie palca lub tamponu do pochwy sprawi Ci ból. Jeśli nie, daj kubeczkowi szansę!

Podpaski, wkładki, tampony

 • Czym różnią się bawełniane produkty Your KAYA od tradycyjnych?

  Oprócz tego, że nasze produkty z certyfikowanej bawełny są w pełni biodegradowalne i przyjazne środowisku, są równie dobre dla Twojej skóry. Nie zawierają toksycznych substancji, które mogą podrażniać błonę śluzową pochwy i delikatną skórę okolic intymnych. Wychodzimy też z założenia, że nie potrzebujesz dużej ilości waty między nogami, by czuć się komfortowo i bezpiecznie podczas okresu.

 • Jakie certyfikaty mają produkty Your KAYA z bawełny?

  Nasze wkładki, podpaski i tampony posiadają certyfikat Global Organic Textile Standard - nadaje się go produktom z naturalnych włókien po upewnieniu się, że nie zawierają drażniących substancji lub resztek pestycydów. Więcej o certyfikacie GOTS możesz przeczytać na stronie gots.pl.

 • Dlaczego ich skład jest taki ważny?

  To ważne, co ma kontakt z Twoją skórą w najintymniejszych miejscach. W tradycyjnych podpaskach, tamponach i wkładkach jest to często bawełna bielona chlorem czy plastikowe powłoczki, które mogą powodować podrażnienia i alergie. Syntetyczne części tych produktów są trudne do przetworzenia i zaśmiecają naszą planetę. Na dodatek ich producenci nie są zobowiązani do tego, by podać na opakowaniu ich skład. Organiczna bawełna dezynfekowana wodą utlenioną to o wiele lepszy wybór!

 • Czy produkty Your KAYA zostały przebadane dermatologicznie?

  Tak! Nasze produkty zostały przebadane dermatologicznie - dzięki prostym składom nie sprzyjają infekcjom, odparzeniom, podrażnieniom i wysypkom.

 • Ile godzin maksymalnie można nosić tampon?

  Tampony należy wymieniać co maksymalnie 6-8 godzin.

 • Czy tampony Your KAYA są pokryte syntetyczną powłoką?

  Nasze tampony to 100% organicznej, niebielonej chlorem bawełny - zależy nam na tym, by produkty nie przyczyniały się do zaśmiecania naszej planety, nie znajdziesz więc na nich sztucznej powłoki.

 • Z czego zrobione są owijki podpasek i tamponów?

  Nasze produkty z bawełny są całkowicie wolne od plastiku. Indywidualne owijki podpasek zostały wykonane z Mater-bi, czyli biodegradowalnego biopolimeru naturalnego pochodzenia, uzyskiwanego ze skrobi kukurydzianej. Najlepiej wyrzucić je do kosza na odpady zmieszane – nie martw się, i tak robisz środowisku ogromną przysługę, bo mimo że nie trafią do kompostownika, prędko się rozłożą! Za to otoczki tamponów stworzone są z całkowicie biodegradowalnego i kompostowalnego materiału NatureFlex™, więc dobrze będzie, jeśli trafią do kosza na bioodpady.

 • Czym bielone są podpaski, wkładki i tampony?

  Nasze wkładki, podpaski i tampony nie są bielone chlorem, a jedynie dezynfekowane nadtlenkiem wodoru, czyli wodą utlenioną. Wybielanie jest efektem ubocznym tego procesu. Możesz mieć pewność, że nie są one skażone dioksynami i innymi szkodliwymi substancjami!

 • Czy tamponów mogą używać osoby, które jeszcze nie współżyły?

  Brak doświadczeń seksualnych nie stoi na przeszkodzie, gdy chodzi o tampony. Hymen, zwany często błoną dziewiczą, u każdej osoby wygląda inaczej. To, czy używanie tamponów będzie dla Ciebie komfortowe, jest sprawą indywidualną. Tampony Your KAYA są dostępne w trzech rozmiarach - możesz wybrać z nich ten, z którym będziesz czuć się najbardziej komfortowo. Jeśli pierwsza penetracja jest jeszcze przed Tobą, zacznij od rozmiaru mini!

 • Czy mogę zamówić próbki produktów?

  Jasne! Daj nam o tym znać w uwagach do Twojego zamówienia, a dołączymy do niego kilka pojedynczych sztuk produktów do wypróbowania.

Płyn do higieny intymnej

 • Czy płyn jest bezpieczny dla kobiet w ciąży lub połogu?

  Nasz naturalny płyn do higieny intymnej jest przyjazny dla skóry alergicznej, a dzięki składnikom, takim jak wyciąg z aloesu i alantoina, łagodzi podrażnienia i stany zapalne. Nasze klientki w ciąży lub połogu bardzo go sobie chwaliły!

 • Jaki jest skład płynu Your KAYA?

  Oto co znajdziesz w butelce naszego płynu: Aqua, Decyl Glucoside, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycerin, Xanthan Gum, Allantoin, Lactic Acid, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate. Jego receptura została stworzona w laboratorium pod nadzorem technologów kosmetycznych. Płyn został także przebadany dermatologicznie.

 • Jakie pH ma płyn?

  pH naszego płynu oscyluje w przedziale 4-4,6.

 • Czy opakowanie płynu jest plastikowe?

  Butelka naszego płynu to w 100% rPet, czyli plastik z odzysku – powstaje ze zmielonych plastikowych butelek. Każda z nich może różnić się zabarwieniem, bo w procesie produkcji używane są nie tylko białe, przezroczyste butelki. Twoja jest więc jedyna w swoim rodzaju!

Książka

 • Czym różni się od innych książek na ten temat?

  Przede wszystkim, naprawdę wyjątkowym językiem, jakim została napisana. Autorka książki, nasza ulubiona Paulina Pomaska pisze tak, jakby zwracała się do bliskiej osoby - nie znajdziesz tu tonu nieuznającego sprzeciwu czy kazań na temat tego, jaka powinno, a jak “nie wypada” się zachowywać. Jej przekaz brzmi: witaj w klubie i bądź, jaka chcesz!

 • Czego się z niej dowiem?

  Czego się z niej nie dowiesz! Nie no, bez przesady - tym razem skupiliśmy się na kilku zupełnie naturalnych procesach, które zachodzą w ciele każdej dorastającej osoby. Piszemy w niej o dojrzewaniu, hormonach, zmieniającym się ciele, pierwszej i każdej kolejnej miesiączce.

Pochodzenie i przetwarzanie produktów

 • Gdzie wytwarzane są produkty Your KAYA?

  Wszystkie nasze produkty wytwarzane są w Unii Europejskiej. Kosmetyki, produkty tekstylne, termofor, piny i świece produkowane są w Polsce.

 • Jak sortować produkty i ich opakowania po użyciu?

  Zużyte podpaski, wkładki i tampony (ze względu na to, że zawierają krew i wydzieliny) muszą wylądować w koszu na odpady zmieszane. Owijki i paski zabezpieczające klej w tylnej części podpasek oraz wkładek zrobione są z Mater-bi, czyli biodegradowalnej folii, i także powinny znaleźć się w koszu na odpady zmieszane, gdzie szybko i bezpiecznie ulegną rozkładowi. Natomiast indywidualne owijki tamponów świetnie nadadzą się na kompost lub do kosza na bioodpady, ponieważ stworzone są z w pełni biodegradowalnego i kompostowalnego materiału NatureFlex™. Skropak, którym wypełniamy paczki, możesz wrzucić kosza na odpady BIO lub rozpuścić w wodzie, np. tej do podlewania kwiatów (polecamy, to dobra zabawa!). Kartoniki po produktach i samą paczkę wyrzuć do kosza na papier. Opakowanie po płynie do higieny intymnej to w 100% recyklingowany plastik - butelkę wrzuć do kosza na tworzywa sztuczne i wpuść go w kolejny obieg. Buteleczki olejku i żelu intymnego oraz słoiczek kremu SOS są szklane, więc można je wyrzucić do pojemnika na szkło, zaś ich zakrętki do tworzyw sztucznych i metali.

Subskrypcja

 • Czym jest subskrypcja?

  Subskrypcja, najprościej mówiąc, polega na dostarczeniu naszych produktów pod Twój adres co 1, 2 lub 3 miesiące. Pierwszą paczkę wysyłamy od razu po opłaceniu zamówienia, a kolejne - w wybranym przez Ciebie odstępie czasowym. Nie musisz martwić się o to, by przy kolejnych wysyłkach zrobić przelew w odpowiednim czasie. W dniu planowanej wysyłki automatycznie pobierzemy środki z Twojego konta. Możesz w każdej chwili przesunąć datę kolejnej wysyłki lub zrezygnować z subskrypcji.

 • Jak działa automatyczna płatność za subskrypcję?

  Przy zamówieniu cyklicznym podajesz numer swojej karty, a my co 1, 2 lub 3 miesiące pobieramy z niej odpowiednią kwotę. Zupełnie jak z Netfliksem, Spotify czy prenumeratą Twojego ulubionego tygodnika!

 • Czy mogę edytować subskrypcję? Jak to zrobić?

  Tak! W subskrypcji możesz edytować nie tylko zawartość przesyłki, ale także częstotliwość, formę i adres dostawy (także paczkomatu lub punktu odbioru). Aby zmienić ustawienia kolejnych zamówień, zaloguj się na swoje konto. Opcje edycji subskrypcji znajdziesz w panelu „Twoje subskrypcje”.

 • Chcę kupić jeden produkt w subskrypcji co 2 miesiące, a drugi co 3 miesiące - jak to zrobić?

  Jeśli chcesz otrzymywać produkty z różną częstotliwością dostaw, złóż dwa oddzielne zamówienia.

 • Czy mogę zamówić jednocześnie jeden produkt cyklicznie a drugi jednorazowo?

  W takim przypadku najszybszą i najwygodniejszą opcją będzie zamówienie obu produktów cyklicznie, a tuż po złożeniu zamówienia - edytowanie subskrypcji i usunięcie z niej produktu, który chcesz kupić jednorazowo.

 • Chcę anulować subskrypcję - jak to zrobić?

  Aby anulować subskrypcję, zaloguj się na swoje konto na naszej stronie. Po zalogowaniu wybierz z menu pozycję „Twoje subskrypcje” i wybierz aktywne zamówienie cykliczne - tam możesz je edytować lub z niego zrezygnować.

 • Czy jeśli mam aktywną subskrypcję, mogę dopisać do niej kod rabatowy?

  Tak! Wystarczy, że po zalogowaniu się na swoje konto wejdziesz w zakładkę „Twoje subskrypcje” i wybierzesz czarny przycisk „Edytuj subskrypcję”. Znajdź listę produktów, a pod spodem miejsce na kod – wpisz go tam, kliknij „Dodaj” i zapisz zmiany. Zniżka naniesie się na najbliższe zamówienie subskrypcyjne, bez względu na jego datę odnowienia. Co to oznacza? Ano to, że możesz dodać kod do swojej subskrypcji i nie martwić się o to, że jest ważny tylko przez kilka dni, a Twoja kolejna wysyłka zaplanowana jest dopiero na za miesiąc. I tak obniżymy koszt Twojego zamówienia!

Program poleceń

 • Jak działa program poleceń?

  Znasz osobę, która ma konto w naszym sklepie? Może Ci przekazać swój unikalny kod zniżkowy! Gdy go użyjesz, otrzymasz 10% zniżki na swoje pierwsze zakupy, a ona - 5 zł do wydania na kolejne. To działa także w drugą stronę - możesz przekazać znajomym swój kod z zakładki Program poleceń, a jeśli ktoś z nich złoży z Twoim kodem pierwsze zamówienie, zyskasz 5 zł na zakup kolejnych produktów. Kod działa tylko przy pierwszym zamówieniu (jednorazowym lub cyklicznym) niezależnie od jego zawartości. 😊

 • Przekazany kod polecający nie zadziałał - co robić?

  Kod z Programu poleceń daje zniżkę wyłącznie na pierwsze zamówienie w naszym sklepie. Jeśli kod nie zadziałał, najprawdopodobniej nie było to pierwsze zamówienie tej osoby. Jeżeli jest inaczej, a zniżka wciąż nie działa - skontaktuj się z nami!

 • Ktoś użył mojego kodu, a ja nadal nie mam 5 zł na koncie. Dlaczego?

  5 zł z Programu poleceń znajdzie się na Twoim koncie w momencie, gdy zamówienie z kodem zostanie przez nas zapakowane i oznaczone jako wysłane. Jeśli jednak ta osoba otrzymała już potwierdzenie wysyłki zamówienia, a środków na Twoim koncie wciąż brak, skontaktuj się z nami!

 • Czy środki z Programu poleceń mogę użyć do opłacenia subskrypcji?

  Tak! Środki z Programu poleceń są pobierane automatycznie na rzecz kolejnego składanego zamówienia - także przy zamówieniach cyklicznych. By wszystko działało jak należy, musisz podpiąć do subskrypcji aktywną kartę z odpowiednią ilością środków, żebyśmy mogli realizować kolejne zamówienia, nawet kiedy środki z programu poleceń się skończą.

Zamówienia, płatności i dostawa

 • Czy można kupić produkty Your KAYA stacjonarnie?

  Na razie nie ma takiej możliwości - nasze produkty możesz kupić tylko przez internet, z dostawą kurierem lub z odbiorem w punktach DHL i w Paczkomatach. Przesyłkę możesz odebrać już następnego dnia roboczego po wysłaniu. Jeśli złożysz zamówienie do godziny 15:15 od poniedziałku do piątku, paczkę wyślemy jeszcze tego samego dnia. Pamiętaj też, że dla zamówień cyklicznych dostawa jest zawsze darmowa.

 • Jakie są dostępne sposoby dostawy?

  Do wyboru masz kuriera DHL, kuriera InPost, punkty odbioru DHL i Paczkomaty InPost. Najbliższe punkty odbioru znajdziesz na mapach znajdujących się pod tymi linkami: https://parcelshop.dhl.pl/mapa i https://inpost.pl/znajdz-paczkomat.

 • Jaki jest koszt przesyłki zamówienia?

  Dostawa opłaconego z góry zamówienia jednorazowego o wartości mniejszej niż 80 zł kosztuje 7 zł. Dla zamówień jednorazowych o wartości wyższej niż 80 zł i wszystkich zamówień cyklicznych (czyli subskrypcji) przesyłka jest bezpłatna.

 • Czy możecie wysłać moje zamówienie za granicę?

  Możesz to sprawdzić na stronie o wysyłce i dostawie. Jeśli nie ma Twojego kraju na podanej stronie, wyślij do nas maila na [email protected] albo skontaktuj się z nami na Facebooku, a sprawdzimy, czy uda nam się wysłać zamówienie.

 • Jak dodać kod rabatowy do koszyka?

  Kod rabatowy aktywuje się w koszyku podczas składania zamówienia. Wpisz go w przeznaczone do tego pole i kliknij przycisk „Dodaj”.

 • Czy mogę złożyć zamówienie bez logowania?

  Jak najbardziej! Bez logowania możesz złożyć zamówienie jednorazowe - wystarczy zmienić sposób zamówienia z „w subskrypcji” na „zakup jednorazowy” w koszyku u góry.

 • Czy mogę zapłacić tylko kartą?

  Nie tylko! Już wyjaśniamy: - przy wyborze zamówienia cyklicznego opłata może zostać dokonana kartą płatniczą, - przy wyborze zamówienia jednorazowego można płacić przelewem 😉 Zmień opcję zamówienia na „zakup jednorazowy” w koszyku u góry, jeśli chcesz zapłacić przelewem 🙂

 • Proces płatności został przerwany - jak opłacić zamówienie?

  Nie martw się, w ciągu godziny od złożenia zamówienia wysyłamy do zamawiających maila z przypomnieniem o płatności i linkiem do nowej płatności ekspresowej! A jeśli wolisz opłacić zamówienie przelewem tradycyjnym, w jego tytuł wpisz numer zamówienia lub przypisany do niego adres e-mail, a kwotę przelej na numer rachunku: 81 1140 1010 0000 2441 0900 1003 (mBank).Szukasz numeru nieopłaconego zamówienia? Jeśli masz konto w naszym sklepie, znajdziesz go po zalogowaniu się w panelu historii zamówień.

 • Czy istnieje możliwość zwrotu lub wymiany produktu? Na jaki adres go odesłać?

  Gdy chodzi o zwroty i wymiany produktów, każdą sprawę traktujemy indywidualnie. Najlepiej będzie, gdy skontaktujesz się z nami mailowo na [email protected] lub przez nasz Facebookowy profil. Wtedy zobaczymy, co możemy w tej sytuacji zrobić.Jeśli chcesz dokonać zwrotu lub wymiany produktu, wyślij go na adres: Your KAYAul. Heliotropów 29/magazyn 7 i 8 klatka A04-796 WarszawaDo paczki dołącz proszę formularz zwrotu/wymiany – ułatwi nam to sprawę i usprawni identyfikację.