Z miesiączką i różową skrzyneczką jesteśmy za pan brat (i siostra)!

Od wielu lat wspólnie z Różową Skrzyneczką dbamy o dostępność bezpłatnych środków menstruacyjnych w toaletach w całej Polsce.

Łączymy siły w edukacji i sprawiamy, że okres jest bardziej naturalny. Czujemy się odpowiedzialni społecznie za dostarczanie wiedzy w przystępny sposób. Bo kto, jeśli nie my?

Tym razem łączymy się dla każdej miesiączki. Tej normatywnej i tej trans. Tej pierwszej i tej, której nie ma. Tej pomijanej i tej przemilczanej.

NIE SIEDZIMY CICHO

Oswajamy tematy okresu, seksu i zdrowia psychicznego

Jesteśmy grupą otwartych osób, które o ludzkim ciele, okresie i seksualności opowiadają bez zająknięcia. Naszą misją jest dostarczanie (nie tylko) osobom menstruującym produktów bezpiecznych dla ciała i środowiska oraz takich, z którymi kompleksowa troska o siebie staje się prawdziwą przyjemnością.

Wierzymy, że inkluzywność i dostęp do ekologicznych środków higienicznych oraz naturalnych kosmetyków o bezpiecznych składach to klucz do budowania świadomego społeczeństwa i efektywnego dbania o Ziemię.

Na naszych social mediach przełamujemy tabu, a w newsletterze znajdziesz wiele inspiracji, również tych dotyczących Twojego zdrowia! Z kolei nasz serwis You KNOW to miejsce, w którym przeczytasz artykuły specjalistek_ów i pasjonujące felietony: o sikaniu pod prysznicem, budowie penisa, kolorach krwi menstruacyjnej, rolach społecznych kobiet i mężczyzn. 

My się nie wstydzimy.

POZNAJ NAS BLIŻEJ!

Znasz już naszą grupę na Facebooku #mensTRUEacja by Your KAYA?

Dyskutujemy tam o związkach, seksie, okresie, antykoncepcji, psychoterapii, infekcjach, a nawet przetartych jeansach. 
Jest nas tam ponad 20 tysięcy! 
Dołącz i odkryj bezpieczną przestrzeń, gdzie zrozumienie, empatia i wirtualne uściski są na porządku dziennym.

Produkty menstruacyjne Your KAYA na najlepszy okres

Wiesz, że według prawa firmy nie muszą udostępniać informacji o pełnym składzie tamponów czy podpasek? Z niezależnych badań wynika jednak, że w produktach menstruacyjnych może ukrywać się wiele substancji chemicznych, tj. dioksyny, które przyczyniają się do infekcji, bolesnych podrażnień, odparzeń czy otarć.

Your KAYA wypisuje się z tej koncepcji, wypisując skład produktów menstruacyjnych na opakowaniu. Przedstawiamy podpaski i tampony bez tajemnic! Co warto o nich wiedzieć?

Zamiast syntetycznych włókien – 100% bawełny, zamiast bielenia chlorem – dezynfekowanie wodą utlenioną, zamiast podrażnień i otarć – bezpieczeństwo i komfort.

Miękkie podpaski nowej generacji zaskoczą Cię chłonnością przy jednoczesnej cienkości i ogromnej wygodzie. Zapomnisz o rolowaniu się podpaski na bieliźnie, przeciekach i podrażnieniach!

Jeśli bliżej Ci do tamponów, te nasze podbiją Twoje serce swoją niewyczuwalnością, bezpieczeństwem i komfortową aplikacją. Mogą pochwalić się pełną biodegradowalnością, a ich owijki stworzyliśmy z kompostowalnego materiału NatureFlex™.

POZNAJ PRODUKTY YOUR KAYA

A jeśli zechcesz być bliżej…

🩸 Poza środkami menstruacyjnymi, kultową krówką (już zjedzona? 😋) w torbie znalazł się również kod: KINOTEKA10 na 10% zniżki do sklepu yourkaya.pl, ważny do 01.06.2023 r. Obowiązuje nie tylko na produkty menstruacyjne, ale także na pozostałe, naturalne kosmetyki do twarzy i ciała. Najmilszego korzystania!

🩸 Znajdziesz nas również w drogerii Rossmann – nasze bestsellery z podpaskami i tamponami na czele czekają na wyciągnięcie ręki (i nogi).

🩸 Działamy w modelu subskrypcyjnym – poza cyklicznymi dostawami subskrypcja dostarcza nawet 15% stałej zniżki, darmową dostawę powyżej 60 złotych i wieele wygody!

WIĘCEJ O SUBSKRYPCJI
Menstruacja

Okres bez podrażnień, odparzeń i reakcji alergicznych na sztuczne podpaski i tampony? Wypróbuj nasze – 100% bawełniane, organiczne i biodegradowalne. Poczuj miękkość, daj odetchnąć cipce. I Ziemi też!

Zobacz produkty
Zobacz produkty