Witaj w klubie – jedyny taki e-book o pierwszej miesiączce


Dla niektórych z nas okres był wiedzą tajemną – budził całą masę lęków i wątpliwości, a ani rodzice, ani szkoła nie byli w stanie dostarczyć nam wystarczającej ilości informacji, aby poczuć się pewnie i zrozumieć menstruację. Nie chcemy, by jakakolwiek młoda osoba musiała przeżywać to na własnej skórze. Dlatego wydaliśmy naszego NOWEGO e-booka!


Jaki jest? Bez wstydu i tabu. Inkluzywny i ilustrowany. Przystępny i wspierający. Z lekcjami anatomii, opisem pierwszej wizyty u ginekologa_żki, przydatnymi radami, zabawnymi anegdotkami i przepisami. No po prostu najlepszy przewodnik po pierwszym okresie ❤️

Witaj w klubie – historia prawdziwa

Pierwsza, książkowa wersja „Witaj w klubie” była naszym bestsellerem i prawdziwym wsparciem dla dojrzewających dziewczynek oraz ich rodziców.

Ale chcieliśmy dać Wam więcej. Ciężko pracowaliśmy, by:

→ drugie wydanie, tym razem e-bookowe, było naprawdę kompleksową, inkluzywną bazą wiedzy, dostępną dla każdego, kogo dotyczy okres

→ informacje w nim podane były zweryfikowane merytorycznie przez specjalistkę-ginekolożkę i były na eksperckim poziomie

→ rozszerzyć zakres tematów, podając młodej osobie odpowiedzi na wszystkie nurtujące ją pytania (a jest ich zawsze wiele, naturalnie)

→ czytało i oglądało się go (nowa oprawa wizualna na pewno Cię zachwyci!) jeszcze przyjemniej, a ilustracje ułatwiały nawigowanie zmian w ciele

I udało się :) W dodatku pod patronatem fundacji SEXEDPL, której celem również jest walka z tabu, mitami i dezinformacją seksualną. Razem zwiększamy świadomość!

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Czym różni się od poprzedniej wersji książkowej?
Jest zweryfikowany przez specjalistkę-ginekolożkę. Tym razem napisaliśmy go językiem inkluzywnym i rozszerzyliśmy o jeszcze więcej informacji i ilustracji, w tym anatomicznych. Znajdziesz w nim opowieści z życia autorki, Pauliny Pomaskiej, zabawne anegdoty, przydatne rady, a nawet przepisy!

Dla kogo jest ten e-book?
Przede wszystkim dla osób, które przygotowują się do pierwszej miesiączki – dostarczamy im przyjazne i czułe treści pełne wsparcia oraz merytorycznej wiedzy. Po drugie – dla rodziców i opiekunów, którzy chcą porozmawiać z dzieckiem o menstruacji. Ten e-book będzie dla nich idealnym drogowskazem.

Czego dowiesz się z e-booka?

Dowiesz się m.in. jakie narządy są odpowiedzialne za okres, jak działa cykl menstruacyjny, jakie kolory ma miesiączka i jak wygląda pierwsza wizyta u ginekologa_żki. I jak to jest, że jednym piersi rosną wcześniej, a inni muszą trochę poczekać ;)

W jakim formacie otrzymam e-booka?

Po złożeniu zamówienia otrzymasz go na swojego maila – w wygodnej formie cyfrowej w formatach pdf i epub, do odczytania na telefonie, tablecie, Kindle’u i podobnych czytnikach.

Zobacz e-booka

Witaj w klubie pod patronatem SEXEDPL

„W SEXEDPL przyświeca nam hasło „nie ma głupich pytań” - szkoła nie dostarcza nam odpowiedzi na pytania, które nas ciekawią lub zawstydzają, a w domu często krępujemy się je zadać. Fantastycznie, że na rynku pojawia się książka, która pozwoli przejść przez temat pierwszej miesiączki z czułością, bez tabu, ale też w sposób inkluzywny i uwzględniający różnorodne potrzeby osób menstruujących. Chciałabym trafić nad nią przed moim pierwszym okresem i mam nadzieję, że pomoże wielu osobom - jeśli po jej przeczytaniu wciąż będą miały potrzebę omówić to, czego doświadczają, eksperci SEXEDPL czekają”

– Martyna Wyrzykowska, dyrektorka zarządzająca SEXEDPL

Hmm, co na pierwszy okres?

Miękkie lądowanie w świecie miesiączki jest możliwe. Buduj zdrowe nawyki od samego początku i wybieraj zdrowe produkty bez chloru, pestycydów i sztucznych barwników!

 • Podpaski nowej generacji

  Podpaski nowej generacji

  100% bawełny organicznej, w wersji na dzień lub na noc

  OD 16,14 ZŁ
  OD 16,14 ZŁ

  Bestseller

 • Wkładki

  Wkładki

  100% bawełny organicznej, 20 lub 40 szt. w opakowaniu

  OD 15,73 ZŁ
  OD 15,73 ZŁ

  Bestseller

 • Płyn do higieny intymnej

  Płyn do higieny intymnej

  Skutecznie myje, koi i reguluje poziom pH

  OD 18,69 ZŁ
  OD 18,69 ZŁ

  Bestseller

 • Tampony

  Tampony

  100% bawełny organicznej w wersji mini, regular lub super

  OD 16,99 ZŁ
  OD 16,99 ZŁ

  Bestseller

 • Zestaw Wszystko na pierwszą miesiączkę

  Zestaw Wszystko na pierwszą miesiączkę

  Pełna gotowość na pierwszą miesiączkę

  129,99 ZŁ
  129,99 ZŁ
 • E-book „Witaj w klubie” pod patronatem SEXEDPL

  E-book „Witaj w klubie” pod patronatem SEXEDPL

  Pod patronatem fundacji SEXEDPL

  29,00 ZŁ
  29,00 ZŁ