Zwiększ świadomość! Fizjoterapia uroginekologiczna

Poznaj edukacyjny e-book o mięśniach dna miednicy powstały we współpracy You KNOW by Your KAYA z wykwalifikowaną fizjoterapeutką uroginekologiczną Gosią Włodarczyk @pani_fizjotrener i zwiększ swoją świadomość! 💪

Seks nie musi boleć, a nacięcia krocza podczas porodu da się uniknąć!

Czy wiesz, że...

dolegliwości takie jak: ból podczas stosunku czy zakładania tamponu, bolesne miesiączki, nietrzymanie moczu i zaparcia nierzadko związane są z dysfunkcjami mięśni dna miednicy?

I choć dla wielu osób fizjoterapia uroginekologiczna kojarzy się JEDYNIE z okresem ciąży, to dobra kondycja mięśni dna miednicy jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania każdego organizmu.

W wersji podstawowej edukacyjnego e-booka znajdziesz kompleksową dawkę wiedzy o mięśniach dna miednicy oraz filmiki instruktażowe (a wśród nich: opis pierwszej wizyty w gabinecie fizjoterapeutycznym i podstawowy trening mięśni dna miednicy).

Wersja rozszerzona, ze względu na dodatkową zawartość, skierowana jest głównie do kobiet w ciąży, przygotowujących się do porodu lub planujących posiadanie dzieci.

zadbaj o swoje zdrowie

Profesjonalne treningi i porady fizjoterapeutki uroginekologicznej na wyciągnięcie ręki!

Internet pełen jest niezweryfikowanych treści. Wyszliśmy temu naprzeciw i stworzyliśmy publikację opartą na profesjonalnych źródłach medycznych, zweryfikowaną i wzbogaconą wypowiedziami oraz nagraniami specjalistki – fizjoterapeutki uroginekologicznej Gosi Włodarczyk @pani_fizjotrener.

Dodatkowo w e-booku znajdziesz kod dający 10% zniżki na pierwszy okres rozliczeniowy w aplikacji WomanUp! A w niej: szeroka oferta programów treningowych, dostęp do eksperckich artykułów oraz motywujących wyzwań, dzięki którym całościowo zadbasz o swoje zdrowie.

dowiedz się więcej

Zobacz, czym podstawowa wersja e-booka „Zwiększ świadomość! Fizjoterapia uroginekologiczna” różni się od rozszerzonej!

  Wersja podstawowa Wersja rozszerzona
Rozdziały poświęcone zagadnieniu fizjoterapii uroginekologicznej
Kod na zniżkę 10% w aplikacji WomanUp!
🎬 Wideo: opis pierwszej wizyty w gabinecie fizjoterapeutycznym
🎬 Wideo: podstawowy trening mięśni dna miednicy
Rozdział: Masaż krocza przed i w trakcie porodu
🎬 Wideo: masaż krocza przed porodem

„Dbanie o dno miednicy powinno być nowym nawykiem, jak dbanie o higienę jamy ustnej. Do tej pory mięśnie dna miednicy i ich dysfunkcje były traktowane jako wstydliwy temat, ale czas zacząć o nie dbać, bez tabu!” Gosia Włodarczyk

Bo wiedzieć to MOC 💪

Spis treści

Fragment tekstu

Fragment tekstu

A po teorii czas na praktykę!

Zamów e-book i poznaj bestsellerowy olejek intymny polecany przez Gosię Włodarczyk (@pani_fizjotrener) do masażu zewnętrznego krocza, w przygotowaniu do porodu pochwowego oraz do codziennej pielęgnacji intymnej 💛

 • E-book „Zwiększ świadomość! Fizjoterapia uroginekologiczna”

  E-book „Zwiększ świadomość! Fizjoterapia uroginekologiczna”

  Wzmocnij mięśnie dna miednicy z @pani_fizjotrener

  49,00 ZŁ
  49,00 ZŁ

  Nowy

 • Olejek intymny

  Olejek intymny

  Koi podrażnienia, zapobiega krostkom (polecany przez @pani_fizjotrener)

  OD 31,87 ZŁ 42,49 ZŁ
  OD 31,87 ZŁ 42,49 ZŁ

  Bestseller

  Teraz -25%