Aż 15% zniżki co 2 miesiące

Wystarczy, że wyrazisz zgodę na SMSy od Your KAYA – regularnie będziemy przysyłać Ci kody promocyjne – bez spamu, bez zawracania głowy!

Zero spamu! Nie będziemy zasypywać Twojej skrzynki zbędnymi treściami – słowo zespołu Your KAYA.

Nasze wartości

Dbamy o ziemię

Nasze produkty menstruacyjne są biodegradowalne, dezodorant ma wymienne wkłady, butelka płynu do higieny intymnej to 100% rPET, wykorzystujemy ponownie kartony z wysyłki zamówień, a paczki wypełniamy rozpuszczalnym w wodzie skropakiem. W samym 2021 r. uniknęliśmy wykorzystania 2 tys. stulitrowych worków plastiku!

Nie siedzimy cicho

Nasz serwis You KNOW to miejsce, w którym przeczytasz artykuły specjalistek_ów i pasjonujące felietony: o sikaniu pod prysznicem, budowie penisa, „pierdzącej” pochwie, kolorach krwi menstruacyjnej, rolach społecznych kobiet i mężczyzn, inkluzywnym języku czy aborcji. My się nie wstydzimy.

Dajemy wsparcie

Robimy wszystko, by regularnie dzielić się dobrem. W 2021 r. przekazaliśmy 65 tys. zł na cele charytatywne, m.in. dla Grupy Granica, Stowarzyszenia mali bracia Ubogich, Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, WWF czy Stowarzyszenia Miłość nie Wyklucza. Your KAYA Gives Back to stała akcja, w której nawet drobne gesty są ogromnie ważne.

Nasze początki

Od nich się zaczęło

W listopadzie 2017 roku Kaja Rybicka-Gut i Marek Gut założyli polską markę Your KAYA. Odkryli, że prawo europejskie nie wymaga od producentów ujawniania, co zawierają ich podpaski czy tampony. A lista bywa naprawdę długa: chlor, dioksyny, poliester, pestycydy... Więc wzięli się do pracy.

Dziś wraz z 30-kilkuosobowym zespołem tworzą markę produktów na okres i do pielęgnacji w wygodnej subskrypcji, która pozwala zapomnieć o zakupowym stresie. Mamy misję, by otwierać się na tematy tabu i mówić o wstydliwych rzeczach wprost.

W 2021 roku zostaliśmy docenieni m.in. jako „Firma odpowiedzialna społecznie roku”przez magazyn Forbes.

KILKA INFORMACJI O NAS

Poznaj nas bliżej

BEZ OGRÓDEK

Jesteśmy grupą otwartych osób, które o ludzkim ciele, okresie i seksualności opowiadają bez zająknięcia. W 2019 r. przeprowadziliśmy kampanię #mensTRUEacja, pokazując w reklamie czerwoną "krew", czyli jej naturalne oblicze.

Mierzymy się z tabu publikując eksperckie artykuły w serwisie You KNOW i tworzymy treści edukacyjne na nasze profile społecznościowe.

Grupa #menstruacja by Your KAYA

Stworzyliśmy to miejsce z myślą o osobach, które chcą i potrzebują podyskutować - o związkach , seksie, okresie, antykoncepcji, psychoterapii, infekcjach, a nawet przetartych jeansach. Jest nas tam prawie 20 tysięcy osób! Dołącz i odkryj bezpieczną przestrzeń, gdzie zrozumienie, empatia i wirtualne uściski są na porządku dziennym.

NIEIDEALNI

W Your KAYA praca to również potknięcia. Ot, tak po ludzku. Czasem zapomnimy o jednym zerze i zamiast 15 000 etykiet przychodzi 1500. Albo omyłkowo zamawiamy pipety w wersji DIY i ręcznie składamy 20 tys. sztuk. Bywa też, że olejek jak na złość nam się rozleje. Samo życie!

Gdzie nas znajdziesz?

Instagram @yourkaya

Wpadnij po okresowe śmieszki i wieści o naszych produktach

Wchodzę w to

Instagram @youknow_pl

Poczytaj eksperckie artykuły o seksie, zdrowiu, ludzkim ciele i daj znać, na jaki temat jeszcze powinniśmy napisać

Idę czytać

TAJNA Grupa #mensTRUEacja

Tędy po wsparcie i bezpieczną przestrzeń do wygadania się (również anonimowo)

Dołączam

TikTok @yourkayaofficial

Tu czekają na Ciebie smaczki z biura, kulisy sesji i garść inspiracji

Chcę zobaczyć