Ugaś odparzenia od popularnych podpasek

Syntetyczne, nieoddychające podpaski powodują odparzenia wrażliwych okolic intymnych. A nasze są hipoalergiczne, miękkie i przewiewne!
Postaw na 100% organicznej przewiewnej bawełny i odmień swoją miesiączkę.

Ciii, może nikt nie zauważy…

Czy wiesz, że producenci podpasek nie mają obowiązku ujawniania składu konsumentom?

Co to oznacza? Mniej więcej tyle, że kupując zwykłe podpaski, decydujesz się często na przysłowiowego „kota w worku” – który może wyrządzić Twojemu ciału ogromną krzywdę. Wśród skutków ubocznych toksycznych substancji znajdują się m.in. nieprzyjemne podrażnienia, odparzenia, wysypka i otarcia.

I choć jeszcze do niedawna wybór produktów menstruacyjnych był mocno ograniczony, sytuacja na rynku się zmienia. Masz wybór!

Dlaczego właśnie nasze podpaski?

Podpaski Your KAYA:

- 100% bawełny organicznej, a tym samym świetna cyrkulacja powietrza

- 0% plastiku – nie odparzają, są w pełni biodegradowalne

- nie zawierają pestycydów, dioksyn i perfum – szybko zapomnisz o podrażnieniach i alergiach

- nie są bielone chlorem – w pełni delikatne i całkowicie bezpieczne dla Twojego ciała

- wyjątkowo miękkie i chłonne – zero obaw o niespodziewany przeciek

Chcę je wypróbować

One już używają

"Podpaski miłe w dotyku, nie obcierają i nie powodują dyskomfortu, który często pojawiał się u mnie podczas używania popularnych podpasek. Polecam :)"– Małgorzata S.

"Nawet po dłuższym noszeniu (…) bawełna nie roluje się w środku co zapewnia duży komfort noszenia. Dodatkowo moja skóra w okolicy krocza nie jest podrażniona, a wcześniej bywało, że po miesiączce pojawiały się tam krosty"– Barbara S.

"Bardzo porządny produkt. Oddychający, wygodny, daje poczucie higieny i komfortu. Nic dodać nic ująć - używam od ponad roku i nie zamieniam na inne. :)" – Monika S.

"Kocham! Kocham ponad wszystko! ♥️ Delikatne, miękkie! Wreszcie takie, które mnie nie podrażniają, nic mnie po nich nie boli, nie piecze.…"– Ania R.

"Są super chłonne, klej mocno trzyma, dzięki czemu nic się nie przemieszcza. Jak komuś użyczam w sytuacjach awaryjnych to zawsze pada pytanie "co to za fajna podpaska?”" – Inga B.

STOP PODRAŻNIENIOM

Podpaski Your KAYA to...

Twój sposób na brak odparzeń podczas okresu

- 100% bawełny organicznej - świetna cyrkulacja powietrza

- brak pestycydów i chloru - brak podrażnień i alergii

- 0% plastiku - nie odparzają, są w pełni biodegradowalne

- świetna chłonność

To, jakie podpaski wybierzesz, ma ogromny wpływ na Twoje zdrowie i samopoczucie. A jeśli dbanie o zdrowe ciało i Ziemię idą w Twoim życiu w parze, sięgnij po podpaski Your KAYA i zatroszcz się o obie te kwestie jednocześnie.

Możesz zamówić je także w wygodnej subskrypcji. Wtedy będziemy wysyłać Ci je regularnie, czyli co 1, 2 lub 3 miesiące – jak tylko sobie życzysz.

Chcę je wypróbować
Coś dla Ciebie: