Bądź gotowa na okres z Your KAYA! 🩸

Dziękujemy za Twoją odpowiedź ❤️ Mamy dla Ciebie kod rabatowy dający 10% zniżki na produkty menstruacyjne: GOTOWENAOKRES

Wybierz je w subskrypcji, a widok okresowej plamy na majtkach już nigdy Cię nie zaskoczy 🩸

Kod jest ważny do końca roku.

Produkty menstruacyjne na najlepszy okres

Wiesz, że według prawa firmy nie muszą udostępniać informacji o pełnym składzie tamponów czy podpasek? Z niezależnych badań wynika jednak, że w produktach menstruacyjnych może ukrywać się wiele substancji chemicznych, tj. dioksyny, które przyczyniają się do infekcji, bolesnych podrażnień, odparzeń czy otarć.

Wypisujemy się z tej koncepcji, wypisując skład produktów menstruacyjnych na opakowaniu. Przedstawiamy podpaski i tampony bez tajemnic! Co warto o nich wiedzieć?

Zamiast syntetycznych włókien – 100% bawełny, zamiast bielenia chlorem – dezynfekowanie wodą utlenioną, zamiast podrażnień i otarć – bezpieczeństwo i komfort.

Miękkie podpaski nowej generacji zaskoczą Cię chłonnością przy jednoczesnej cienkości i ogromnej wygodzie. Zapomnisz o rolowaniu się podpaski na bieliźnie, przeciekach i podrażnieniach!

Jeśli bliżej Ci do tamponów, te nasze podbiją Twoje serce swoją niewyczuwalnością, bezpieczeństwem i komfortową aplikacją. Mogą pochwalić się pełną biodegradowalnością, a ich owijki stworzyliśmy z kompostowalnego materiału NatureFlex™.

Poznaj je z kodem GOTOWENAOKRES i zamów taniej o 10%!

POZNAJ PRODUKTY MENSTRUACYJNE

Bądź gotowa na okres z subskrypcją Your KAYA! 🩸 📦

W najelastyczniejszej subskrypcji pod słońcem będziemy regularnie (co 1-6 miesięcy) dostarczać Ci wybrane produkty menstruacyjne – zawsze na czas i zawsze 15% taniej!

A jeśli Twoje potrzeby się zmienią – bez problemu edytujesz, pauzujesz i anulujesz swoją subskrypcjęZero zobowiązań!


Dodatkowo kody w subskrypcji się łączą → skorzystaj z kodu GOTOWENAOKRES, a zaoszczędzisz nawet 23%!

Wiedzieć to MOC!

Czy trzeba wyjmować tampon za każdym razem, gdy się sika? Ile krwi traci się średnio podczas okresu? Czy płyn do higieny intymnej zabija plemniki? 🤔Odpowiedzi na te i inne pytania z zakresu menstruacji, seksu, zdrowia, pielęgnacji, relacji, ekologii i wielu innych zagadnień znajdziesz na naszym blogu You KNOW. Zajrzyj, poczytaj, dowiedz się więcej! 🤓

CZYTAJ