Sprawdzone źródło

Nasze standardy sprawdzania źródeł

You KNOW to tylko rzetelne informacje oraz aktualne i wiarygodne źródła. Teksty oznaczone jako „SPRAWDZONE ŹRÓDŁO” zostały zweryfikowane przez ekspertkę_a – dzięki temu masz pewność, że czytasz najwyższej jakości treści.

You KNOW

TYdzień randek – czas bliskich spotkań ze sobą

Aktualizacja: 2min.

Nowy rok już za nami, część postanowień być może zdążyła pójść w zapomnienie. Tymczasem my nie zwalniamy tempa i naszą akcją zachęcamy Was do… zatrzymania się. 7 dni, 7 randek: tylko Ty, Your KAYA i Mindy. Daj się przyjemnie zaskoczyć!

Jak często randkujesz… sam_a ze sobą? 

Nigdy lub bardzo rzadko? W takim razie zabieramy Cię na niezwykłą podróż w głąb siebie. A jeśli robisz to regularnie, mamy nadzieję, że nasza akcja pozwoli Ci odkryć w sobie coś zupełnie nowego.

Your KAYA i Mindy zapraszają Cię na TYdzień randek, czyli serię bliskich spotkań z własnym „Ja”. Przez przez kolejne 7 dni będziemy proponować Ci objęcie uwagą i troską wybranych sfer swojego życia

Czujesz pierwsze motyle w brzuchu? To świetnie, bo obiecujemy, że to będą randki pełne czułości, zrozumienia i troski, bez wstydu i zakłopotania. Jeśli masz ochotę – załóż wystrzałową kreację lub ulubione dresy i zarezerwuj najlepszy stolik we własnym salonie. Zapowiada się uczta dla ciała i dla ducha.

Zasady

Każdego dnia będziemy zapraszać Cię na jedną randkę. Podamy receptę, ale o wykonanie musisz zatroszczyć się sam_a. Ostatniego dnia czekać będzie na Ciebie konkurs, w którym możesz wygrać wspaniałe nagrody. Szczegółów wypatrujcie na Instagramie Mindy oraz Your KAYA.

Your KAYA – self-care w najlepszym wydaniu

Tworzymy nasze produkty, używamy ich. Znamy je od podszewki. Dodatkowo, jesteśmy ciągle otwarci na feedback i czujni na wszelkie wskazówki od naszych odbiorczyń_ców. To czyni nas specjalistkami_ami w dziedzinie dbania o siebie. 

Nie, nie chcemy mówić Ci, jak żyć. Ale chętnie podpowiemy, jak się sobą najlepiej zaopiekować. Swoim ciałem i głową – wszystkim tym, dzięki czemu jesteś sobą, jesteś jedną_ym z nas.

Mindy – polska aplikacja z rozwiązaniami dla umysłu

Zadbaj o siebie i swoją głowę dzięki 400 godzinom nagrań od 40 certyfikowanych trenerów_ek i ekspertów_ek. Zdobywaj umiejętności, których nie nauczono Cię w szkole. Zrelaksuj się i popraw koncentrację.

W Mindy znajdziesz:

  • wiedzę i ćwiczenia rozwijające życiowe umiejętności
  • relaksacje i nagrania na sen
  • medytacje, treningi uważności, ćwiczenia oddechowe
  • ćwiczenia do autoterapii i samodzielnego coachingu
  • autorską muzykę na relaks i produktywność

Naukowo potwierdzone metody dla wszystkich, którzy:

– mają się dobrze i chcą dalej rozwijać samą_ego siebie, zdobywać nowe umiejętności

– miewają trudniejsze momenty i aktywnie dążą do szczęśliwszego, zdrowszego życia

– borykają się z gorszym stanem mentalnym i szukają dodatkowego wsparcia* w dowolnym czasie, zawsze pod ręką.

*Pamiętaj, że aplikacja nigdy nie zastąpi wizyty u specjalisty_ki zdrowia psychicznego. Jeśli odczuwasz duże trudności, zawsze skorzystaj ze specjalistycznej pomocy.

To nie koniec niespodzianek!

Dodatkowo do sprzedaży wprowadzamy limitowany box: Self-care box by Your KAYA x Mindy.

Znajdziesz w nim bestsellerowy olejek intymny Your KAYA, plakat z ważnym, troskliwym przesłaniem oraz voucher od Mindy. To wszystko, by pomóc Ci być ze sobą blisko.

Jako dopełnienie, 14 lutego spodziewaj się w swojej skrzynce mailowej prezentu walentynkowego wchodzącego w skład boksu, czyli e-booka „Randkuj z głową”. Obiecujemy, że czytanie dostarczy Ci ciepła, wyrozumiałości i, rzecz jasna, miłości.

To jak, wchodzisz w to?

Więcej informacji na naszych profilach, zapraszamy do śledzenia!

Pokaż Ukryj źródła źródeł

Data dodania: 14/08/2022

Data aktualizacji: 14/08/2022

Autor_ka:

Paulina Pomaska

Psycholożka, redaktorka tekstów w serwisie You KNOW, autorka książki „Witaj w klubie”.

Bestsellery

Oto nasze bestsellery, które pokochały już tysiące klientek_ów. Wypróbuj pielęgnujący olejek intymny albo naturalny żel intymny na bazie wody dla superpoślizgu. Buszuj i zakochuj się!

Zobacz produkty
Zobacz produkty