Sprawdzone źródło

Nasze standardy sprawdzania źródeł

You KNOW to tylko rzetelne informacje oraz aktualne i wiarygodne źródła. Teksty oznaczone jako „SPRAWDZONE ŹRÓDŁO” zostały zweryfikowane przez ekspertkę_a – dzięki temu masz pewność, że czytasz najwyższej jakości treści.

You KNOW

Tu Okuniewska x Your KAYA

Aktualizacja: 2min.

Joanna Okuniewska (najgorętsze nazwisko ostatnich sezonów) tłumaczy, na czym polega subskrypcja środków higienicznych i dlaczego warto wpisać ją do swojego kalendarza w 2020 roku.

Naukowcy obliczyli, że każdego dnia przyswajamy około 34 gigabajty informacji. Nie sądzicie, że to trochę za dużo? W sensie nie, że mamy cokolwiek przeciwko nauce, rozwojowi i ciekawieniu się światem, ale umówmy się: większość tych rzeczy nie jest nam do niczego potrzebna.

Wymyśliliśmy na to sposób! Tak się składa, że jako Your KAYA dbamy nie tylko o planetę i kobiece łona, ale prężnie działamy w imię wolnej głowy! Rebecca Solnit pisała, że „Mężczyźni objaśniają jej świat”, w naszym imieniu Joanna Okuniewska (najgorętsze nazwisko ostatnich sezonów) tłumaczy, na czym polega subskrypcja środków higienicznych i dlaczego warto wpisać ją do swojego kalendarza w 2020 roku.

Słuchajcie uważnie, bo na końcu Asia rzuca hasło dające 30% zniżki na pierwsze zamówienie z cykliczną wysyłką. Podpowiadamy: bądźcie szczególnie czujne w okolicy 34 minuty :)

Zapytacie, czym jest subskrypcja

My odpowiemy, że mechanizmem, który na dobre może zrewolucjonizować myślenie o zakupach, nie tylko w sieci, ale w ogóle.

A mówiąc jaśniej: subskrypcja to taki model zakupowy, w którym składasz zamówienie raz i decydujesz się na cykliczną wysyłkę produktów, bez każdorazowego przechodzenia przez wszystkie etapy zakupowe. To taki abonament, tylko, że na produkty do higieny intymnej.

Czyli na przykład:

  1. wybierasz zestaw podpaski + wkładki higieniczne,
  2. zaznaczasz, że chcesz je otrzymywać raz w miesiącu, na kilka dni przed spodziewaną miesiączką,
  3. opłacasz pierwsze zamówienie, a reszta - magicznym sposobem - robi się sama.

Kolejne paczki przychodzą do Ciebie regularnie pod wskazany adres, a ty w związku z tym, nie kiwasz nawet palcem. Płatność pobiera się automatycznie z Twojego konta dopiero przed realizacją kolejnej wysyłki. W każdym momencie możesz również edytować swoje zamówienie, dołączając lub usuwając niepotrzebne produkty, zmieniając częstotliwość i wybierając inną datę kolejnej wysyłki.

Niektórzy nazywają to magią, by mówimy na to po prostu subskrypcja.

Dlaczego warto postawić na subskrypcyjny model zamówień?

  • Dzięki cyklicznym przesyłkom będziesz zawsze przygotowana. Okres, który parszywie zaskoczy w niedzielę bez handlu? Nie z nami te numery!
  • Decydując się na dłuższą znajomość z Your KAYA dostajesz zawsze darmową wysyłkę i złotówkę mniej za każde opakowanie wybranych produktów. To tak na dobry początek naszej znajomości.
  • Zamówienia będą przychodzić prosto pod drzwi Twojego mieszkania, do Twojego biura i w sumie wszędzie tam, gdzie sobie tego zażyczysz. Nie musisz o nas pamiętać. My będziemy pamiętać o Tobie!
  • Nie musisz płacić za nic z góry - płatność za kolejne zamówienie jest pobierana bezpośrednio przed wysyłką. Do tego momentu możesz modyfikować swoją subskrypcję, dostosowując ją do swoich najbardziej aktualnych potrzeb.

„Kotylionu Dumnej Idiotki” nie udało nam się co prawda otrzymać za samą znajomość z Asią Okuniewską, ale za polecanie naszej subskrypcji swoim słuchaczkom dziękujemy i oficjalnie witamy w #yourkayafamily!

Pokaż Ukryj źródła źródeł

Data dodania: 13/08/2022

Data aktualizacji: 13/08/2022

Bestsellery

Oto nasze bestsellery, które pokochały już tysiące klientek_ów. Wypróbuj pielęgnujący olejek intymny albo naturalny żel intymny na bazie wody dla superpoślizgu. Buszuj i zakochuj się!

Zobacz produkty
Zobacz produkty