Artykuły o okresie, emocjach, seksie i zdrowiu

You KNOW

Miesiączka, czyli przerwa w masturbacji? Wręcz przeciwnie!

Miesiączka, czyli przerwa w masturbacji? Wręcz przeciwnie!

Masturbacja – czynność nie tylko przyjemna, ale też mogąca przynieść ulgę, kiedy występują bóle menstruacyjne. Soloseks możesz uprawiać w dowolnym momencie cyklu, ale miesiączka i masturbacja to naprawdę nieźle dobrany duet ;)

Jagoda Olczyk

Najczęściej czytane

 • Ania Kurecka

  Okresowa kupa problemów

  23 kwietnia 2021

  Jeśli w pierwszy dzień krwawienia - a często nawet jeszcze przed - mogłabyś właściwie nie wychodzić z łazienki, bo i tak tylko nabijasz rekordy na krokomierzu, wiedz, że nie jesteś sam_a. Kupa miesiączkowa to normalna sprawa!

 • Dominika Olchowik

  Budowa pochwy, czyli podróż w tajniki intymnej fizjonomii

  29 marca 2021

  Atrybut kobiecości, najintymniejsza sfera kobiecego ciała, spełniająca w organizmie szereg niezwykle ważnych funkcji. Lub po prostu: pochwa, wagina, cipka. To właśnie im dedykujemy ten tekst! Porozmawiajmy o tajnikach budowy, wyglądu i roli nie tylko samej pochwy, ale też waginy i sromu. Te nazwy często są używane zamiennie, jednak tutaj rozwiewamy wszelkie wątpliwości i krok po kroku omawiamy szczegóły kobiecej sfery intymnej (zarówno części wewnętrznej, jak i zewnętrznej). Być może nasz tekst dostarczy Wam jeszcze więcej powodów, aby bardziej ją pokochać i otoczyć należytą opieką!

 • Dominika Olchowik

  Sikanie pod prysznicem – nie olewaj ekologii!

  1 lipca 2021

  Wskakujesz do kabiny, z głośnika leci Walking on sunshine, spowita_y puszystą pianą relaksujesz się i beztrosko nucisz pod nosem. Masz Ci los, chce Ci się siku! Co robisz?

Napopularniejsze tematy

Regularna porcja wiedzy prosto do Twojej skrzynki

Co tydzień dzielimy się z Tobą specjalnie wybranymi artykułami, które piszemy we współpracy z ekspertami medycyny i psychologii. Co Ty na to?

You KNOW opiera się na wiedzy i poznawaniu. Daje poczucie przynależności, wartościowe, rzetelne treści oraz bezpieczną i otwartą przestrzeń do swobodnego zgłębiania siebie. Wspólnie porozmawiajmy o zdrowiu, relacjach, życiu w społeczeństwie – po prostu byciu człowiekiem.

Cykl menstruacyjny

Plamienie – mapa (z legendą) Twojego ciała

Plamy na bieliźnie, ślady na pościeli… a przecież do miesiączki jeszcze daleko – i domyśl się, o co chodzi! Znacie nas – uwielbiamy tworzyć dla Was mapy, aby sprawniej „porozumiewać się” z własnym ciałem. A plamienie to takie jego zakamuflowane wiadomości. ;)

Dominika Olchowik

Dieta w PCOS

Magda Ciepły
Dietetyczka kliniczna

Regularna porcja wiedzy prosto do Twojej skrzynki

Co tydzień dzielimy się z Tobą specjalnie wybranymi artykułami, które piszemy we współpracy z ekspertami medycyny i psychologii. Co Ty na to?

Tworzymy dla Was treści ze wsparciem specjalistek_ów