Artykuły o okresie, emocjach, seksie i zdrowiu

You KNOW

Tato, bądź bardziej obecny. Chodź na urlop

Tato, bądź bardziej obecny. Chodź na urlop

Wszelkie raporty od lat pokazują, że genderowo pod względem zaangażowania w obowiązki opiekuńcze mężczyźni wciąż wypadają gorzej od swoich partnerek, a stereotypowy podział ról w domu podtrzymują nawet świadomi kwestii równościowych milenialsi.

Redakcja

Najczęściej czytane

Klaudia Żark

Pozbądźmy się "dziewictwa"!

16 marca 2020

Gloryfikowane, wyśmiewane, pożądane, a nawet sprzedawane. Dziewictwo. Tyle przecież znaczy. Choć właściwie tyle co nic.

 • Klaudia Żark

  Pozbądźmy się "dziewictwa"!

  16 marca 2020

  Gloryfikowane, wyśmiewane, pożądane, a nawet sprzedawane. Dziewictwo. Tyle przecież znaczy. Choć właściwie tyle co nic.

 • Paulina Pomaska

  Łechtaczka i jej sekrety

  20 lutego 2020

  Gdyby nasze organy miały w zwyczaju protestować raz na jakiś czas, miałyby zapewne ciekawe slogany na swoich banerach. „Alkohol to zło!” – skandowałaby wątroba. „Cholerny cholesterol!” – krzyczałoby serce. I pośród nich znaleźlibyśmy piękny, brokatowy plakat łechtaczki: „PRZYJEMNOŚĆ NAJWAŻNIEJSZYM CELEM ISTNIENIA”.

 • Dominika Olchowik

  Grzybica pochwy od A do Z, czyli jak uniknąć kandydozy?

  10 kwietnia 2021

  Grzybica pochwy, kandydoza, drożdżyca pochwy i sromu… Jak zwał, tak zwał. Już sama nazwa wskazuje, że nie jest to nic przyjemnego ;) Sprawy nie ułatwia fakt, że narażona jest na nią każda osoba w każdym wieku. Jak więc się przed nią ochronić? Jakie są objawy grzybicy pochwy w ciąży? A jeśli dojdzie do infekcji: jakie są możliwości leczenia grzybicy pochwy? Na wszystkie te pytania spróbujemy odpowiedzieć w poniższym tekście.

Napopularniejsze tematy

Miłe wieści i wartościowe treści

You KNOW opiera się na wiedzy i poznawaniu. Daje poczucie przynależności, wartościowe, rzetelne treści oraz bezpieczną i otwartą przestrzeń do swobodnego zgłębiania siebie. Wspólnie porozmawiajmy o zdrowiu, relacjach, życiu w społeczeństwie – po prostu byciu człowiekiem.

Cykl menstruacyjny

Weganizm a okres i niedobory

Dieta ma ogromny wpływ na zdrowie każdego człowieka. Tak, na Twoje także! 😀 Coraz większą popularność zyskują diety roślinne. Jaki dokładnie mają wpływ na organizm i czy mogą skutkować niedoborami? Czy weganizm może się odbijać na miesiączce?

Dominika Gajewska

Miłe wieści i wartościowe treści

Tworzymy dla Was treści ze wsparciem specjalistek_ów